logo front1

Hliníkové kufry

Atypické zakázky

Objednávky zakázek

a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktoruksa@gmail.com

Nebo telefonicky:
603 494 674

Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
Motokufry
Boční kufry 35
Boční kufry 40
Boční kufry 45
Horní kufry 32 bez plotny
Horní kufry 32 s plotnou
a rychloupínáním
Horní kufry 44 bez plotny
Horní kufry 44 s plotnou
a rychloupínáním
Další nabídka
Plotna pod horní kufr
Montážní sada boční kufry
Zakázková úprava kufrů
Výprodej a bazar
Ostatní
Ceník montáže kufrů
Jak si přimontovat kufr sám?
Podrobné návody
Test pevnosti kufrů
Galerie
O firmě
--------------------------
Kontakt na výrobce
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktoruksa@gmail.com

Atypické zakázkové zmenšení kufrů UKSA

Někteří zákazníci mají jinou představu o rozměrech svých kufrů a uváděná základní řada velikostí jim nevyhovuje. Proto se přistoupilo na výrobu atypických kufrů na zakázku, ovšem za podmínky, že upravovaný kufr bude mít rozměry menší, stávají řady kufrů.

Proč lze kufr zmenšit a není možné ho zvětšit?
Je to proto, že moje současná technologie neumožňuje vyrobit větší kufr, než je velikost 44 u horního kufru a velikost 45 u bočních.

Zakázkové atypické kufry jsou vždy konstrukčně i vzhledově totožné jako základní řada, rozměry lze však zvolit v rámci technologických možností odlišné. Požadované rozměry a možnosti výroby se vždy posuzují samostatně případ od případu.
Možnost nadstandardního provedení k těmto kufrům na zakázku je v plném rozsahu zachována.

Ukázku některých těchto atypických výrobků si můžete prohlednout zde na stránce.

Pro atypické kufry na zakázku se může vyžadovat zaplacení celkové ceny za zakázku před započetím práce, nebo požadovat nevratná záloha 1 000,- Kč na jeden kufr a to dle náročnosti. Tato záloha je rovněž splatná před započetím práce a při přebírání zakázky je odečtena z celkové ceny. Toto opatření je z důvodu případného nevyzvednutí zakázky. Celková cena takovéto zakázky se vždy určuje individuálně, dle požadavků zákazníka a jsou v ní započteny více náklady atypické výroby a zhotovení výkresové dokumentace.

Horní zakázkový kufr UKSA řady H, zde i s plotnou SUPER. Kufr je vysoký 165mm (minimální výška) a je vhodný např. pro krátké odpolední výlety, nebo každodenní cesty do práce.
Tip pro šikovné: Kdo si dokáže svépomcí namontovat na kufr nějaké madlo, nebo popruh, lze kufr po sejmutí z motorky nosit "na stojato" jako aktovku. Toto madlo se ovšem nedodává.
Boční zakázkový kufr UKSA extra úzký. Kufr je široký pouze 120mm. Kufr tohoto rozměru se už nevyrábí a je zde vyobrazen pouze pro ilustraci. Pro nynější novou řadu B je minimální šířka 165 mm.

Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |