logo front1

Hliníkové kufry

Obchodní podmínky

Objednávky zakázek a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktoruksa@gmail.com

Nebo telefonicky: Viktor Uksa
603 494 674
Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
--------------------------
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktoruksa@gmail.com

Tyto osobní stránky NEJSOU Internetový obchod (anglicky E-shop), ale slouží k vyvolání Vaší inspirace a zároveň k předvedení mých řemeslných dovedností a následně pro případnou objednávku mých výrobků na zakázku. Každý kufr se začíná vyrábět až na základě projednání detailů s konkrétním objednatelem a následné závazné objednávky, a to jednotlivě přímo pro tohoto objednatele, a tím bez možnosti vrácení zpět. Záruční opravy případných výrobních vad jsou samozřejmé. Výrobky mají funkci pouze jako zavazadlo.

Chcete-li využít zákonných možností a výhod internetového obchodu, které se týkají např. práva vrácení zboží bez udání důvodu, obraťte se prosím na jiné webové stránky.

Atypická zakázková výroba kufrů:
Někteří zákazníci mají přesnou představu o rozměrech svých kufrů a uváděná základní řada velikostí jim nevyhovuje. Proto se přistoupilo na výrobu atypických kufrů na zakázku.
Zakázkové atypické kufry jsou vždy konstrukčně i vzhledově totožné jako základní řada, rozměry lze však zvolit v rámci technologických možností odlišné. Požadované rozměry a možnosti výroby se vždy posuzují samostatně případ od případu a to tak, že velikost horního kufru 44 a velikost bočního kufru 45 je maximální možná. Kufry větších rozměrů nedokážu z technologických důvodů vyrobit.
Pro atypické kufry na zakázku se může vyžadovat nevratná záloha 1 000,-Kč na jeden kufr. Tato záloha je splatná před započetím práce a při přebírání zakázky je odečtena z celkové ceny. Může se taky požadovat zaplacení celkové ceny za celou zakázku předem. Obě tato opatření jsou z důvodu případného nevyzvednutí objednaných výrobků. Celková cena takovéto atypické zakázky se vždy určuje individuálně, dle požadavků zákazníka a jsou v ní započteny více náklady atypické výroby a zhotovení výkresové dokumentace.
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli buď osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku.

Osobním objednáním, nebo zasláním objednávky pomocí elektronické pošty vyjádřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Viktor Uksa

Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |