logo front1

Hliníkové kufry

Objednávky zakázek

a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktor@uksa.cz

Nebo telefonicky:
603 494 674

Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
Motokufry
Boční kufry 35
Boční kufry 40
Boční kufry 45
Horní kufry 32
Horní kufry 44
Další nabídka
Plotny pod horní kufry
Samostatné rychloupínání
Montážní sada boční kufry
Nerezová spona
Zakázková úprava kufrů
Výprodej a bazar
Ostatní
Ceník montáže kufrů
Jak si přimontovat kufr sám?
Podrobné návody
Test pevnosti kufrů
Video z výletu 2017:
5 500 km během tří týdnůMoto Řecko Albánie ve dvou
Cestopis z výletu 2015:
(publikovaný na Motorkářích)11 států a 11 rovnoběžek
6 000 km Balkánem
Video z výletu 2015:
11 států a 11 rovnoběžek 6000 km díl 1/4 díl 2/4 díl 3/4 díl 4/4
Galerie
O firmě
--------------------------
Kontakt na výrobce
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktor@uksa.cz

Obchodní podmínky

Tyto osobní stránky NEJSOU Internetový obchod (anglicky E-shop), ale slouží k vyvolání inspirace a k předvedení mých řemeslných dovedností a následně pro případnou objednávku mých výrobků na zakázku. Každý kufr se začíná vyrábět až na základě projednání detailů s konkrétním objednatelem a následné závazné objednávky, a to jednotlivě přímo pro tohoto objednatele, a tím bez možnosti vrácení zpět. Záruční opravy z důvodů případných výrobních vad jsou samozřejmé. Výrobky mají funkci pouze jako zavazadlo.

Chcete-li využít zákonných možností a výhod internetového obchodu, které se týkají např. práva vrácení zboží, obraťte se prosím na jiné webové stránky.

Atypická zakázková výroba kufrů
Někteří zákazníci mají přesnou představu o rozměrech svých kufrů a uváděná základní řada velikostí jim nevyhovuje. Proto se přistoupilo na výrobu atypických kufrů na zakázku.
Zakázkové atypické kufry jsou vždy konstrukčně i vzhledově totožné jako základní řada, rozměry lze však zvolit v rámci technologických možností odlišné. Požadované rozměry a možnosti výroby se vždy posuzují samostatně případ od případu.
Pro atypické kufry na zakázku se může vyžadovat nevratná záloha 1 000,-Kč na jeden kufr. Tato záloha je splatná před započetím práce a při přebírání zakázky je odečtena z celkové ceny. Může se taky požadovat zaplacení celkové ceny za celou zakázku předem. Obě tato opatření jsou z důvodu případného nevyzvednutí objednaných výrobků. Celková cena takovéto atypické zakázky se vždy určuje individuálně, dle požadavků zákazníka a jsou v ní započteny více náklady atypické výroby a zhotovení výkresové dokumentace.
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli buď osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku.

Osobním objednáním, nebo zasláním objednávky pomocí elektronické pošty vyjádřujete souhlas s těmito obchodními podmínkami.

Viktor Uksa

Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |