logo front1

Hliníkové kufry

Objednávky zakázek

a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktor@uksa.cz

Nebo telefonicky:
603 494 674

Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
Motokufry
Boční kufry 35
Boční kufry 40
Boční kufry 45
Horní kufry 32
Horní kufry 44
Další nabídka
Plotny pod horní kufry
Samostatné rychloupínání
Montážní sada boční kufry
Nerezová spona
Zakázková úprava kufrů
Výprodej a bazar
Ostatní
Ceník montáže kufrů
Jak si přimontovat kufr sám?
Podrobné návody
Test pevnosti kufrů
Video z výletu 2017:
5 500 km během tří týdnůMoto Řecko Albánie ve dvou
Cestopis z výletu 2015:
(publikovaný na Motorkářích)11 států a 11 rovnoběžek
6 000 km Balkánem
Video z výletu 2015:
11 států a 11 rovnoběžek 6000 km díl 1/4 díl 2/4 díl 3/4 díl 4/4
Galerie
O firmě
--------------------------
Kontakt na výrobce
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktor@uksa.cz

Krátce o firmě UKSA

Vznik firmy

Vznik firmy Uksa se datuje do roku 1991. Od začátku se profiluje jako rodinná firma, která se zabývá jemnou mechanickou a zámečnickou prací nazývanou také jako mechanika. Obor mechanik je zaměřen hlavně na práci se slabšími plechy. Tato práce se vyznačuje vysokou přesností výroby.

Historie vzniku hliníkových kufrů

Kompletní vývoj hliníkových kufrů a originálních nerezových spon, kterými se zajišťuje víko kufru, vznikal výhradně ve firmě Uksa. Od počátečních návrhů, přes výkresy ve 3D a provozní zkoušky odolnosti vznikl výrobek, který je robustní a disponuje nezaměnitelnými osobitými tvary a několika vychytávkami.

O firmě UKSA podrobněji

Firma dále nabízí přesné ohýbání slabých plechů, svařování ocelových plechů v ochranné atmosféře a výrobu lehkých ocelových konstrukcí. Jsme zaměřeni na zakázkovou práci převážně kusovou, v menší míře malosériovou. Zákazníci si k nám zadávají výrobu různých plechových svařovaných součástek, panelů, krytů a šasi pro malá elektrotechnická a elektronická zařízení, např. plechové mechanické díly různých stmívačů a el. omezovačů pro scénické osvětlení, dále skříňky a šasi v radioreléové technice, při kusové výrobě audio zesilovačů apod. Všude tam je potřeba veliká přesnost výroby, protože některá zařízení se skládají z mnoha dílů navařených nebo namontovaných do sebe a je proto třeba zachovat zaměnitelnost dílů a náhradních dílů. U těchto zakázek zajišťujeme samozřejmě i povrchové úpravy, jak galvanické, tak lakování.

Viktor Uksa majitel firmy


Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |