logo front1

Hliníkové kufry

O firmě

Objednávky zakázek a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktoruksa@gmail.com

Nebo telefonicky: Viktor Uksa
603 494 674
Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
--------------------------
Kontakt na výrobce
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktoruksa@gmail.com

Vznik firmy

Vznik firmy Uksa se datuje do roku 1991. Od začátku se profilovala jako rodinná firma, která se zabývala jemnou mechanickou a zámečnickou prací nazývanou také jako mechanika. (Obor mechanik je zaměřen hlavně na práci se slabšími plechy a tato práce se vyznačuje vysokou přesností výroby. V současné době se firma zaměřuje už jenom výhradně na hliníkové kufry v provedení, které je prezentováno zde na webu.

Historie vzniku hliníkových kufrů

Kompletní vývoj hliníkových kufrů a originálních nerezových spon, kterými se zajišťuje víko kufru, vznikal výhradně ve firmě Uksa. Od počátečních návrhů, přes výkresy ve 3D a provozní zkoušky odolnosti vznikl výrobek, který je robustní a disponuje některými nezaměnitelnými osobitými tvary a několika vychytávkami.

Viktor Uksa majitel firmy


Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |