logo front1

Hliníkové kufry

Ceník montážních prací

Objednávky zakázek a dotazy
přímo u výrobce

E-mail: viktoruksa@gmail.com

Nebo telefonicky: Viktor Uksa
603 494 674
Informace k zakázkám:
Každá jednotlivě zhotovená zakázka se předává objednateli osobně v mé provozovně, nebo je zaslána na udanou adresu v ČR prostřednictvím České pošty na dobírku (viz Obchodní podmínky).
Adresátovi zpravidla doručeno do druhého dne od odeslání.
Cena za dopravné pro jednu zásilku 200,-Kč.
Osobní jednání o zakázce, prohlídka vzorků výrobků, nebo osobní odběr rád umožním po domluvěNení to prodejna, pouze výrobna.
Motokufry
Boční kufry 35
Boční kufry 45
Horní kufry 32 bez plotny
Horní kufry 32 s plotnou
a rychloupínáním
Horní kufry 44 bez plotny
Horní kufry 44 s plotnou
a rychloupínáním
Další nabídka
Plotna pod horní kufr
Montážní sada boční kufry
Výprodej a bazar
Ostatní
Ceník montáže kufrů
Jak si přimontovat kufr sám?
Podrobné návody
Test pevnosti kufrů
Galerie
O firmě
--------------------------
Kontakt na výrobce
tel.: 603 494 674
E-mail:
viktoruksa@gmail.com
Tato nová služba byla zavedena pro ty zákzníky, kteří si výrobky UKSA koupí a namontovat si je sami na svoji motorku nemohou, nebo nechtějí. Jedná se výhradně o montáž plotny UKSA SUPER s rychloupínáním horního kufru UKSA, nebo o montáž bočních kufrů UKSA prostřednictvím upínací sady CLAMP. To vše po předchozí prohlídce motocyklu a posouzení, zda je montáž na konkrétní typ možná. Zájemci zde mají doplňující informace, jak montáž probíhá po přistavení motocyklu.
Montáž plotny pro horní kufr na motorku: 600,-Kč

Před vlastní montáží plotny se posoudí nosič na konkrétní motorce, zda je vůbec možnost na tento nosič plotnu namontovat. Je to z toho důvodu, že nosičů je nekonečné množství variací. Na plotně jsou už zpravidla zhotoveny montážní otvory dle dispozic zákazníka, ostatní případné díry se vrtají na místě. Montážní doba cca jednu hodinu.

Montáž bočních kufrů: 1 700,-Kč

Před vlastní montáží kufrů pomocí sady CLAMP musí být motorka již předem osazena bočními nosiči ve tvaru trubkového rámečku o průměru 16mm, nebo 18mm bez vnějších výstupků, aby bylo možné přiložit kufr přímo na trubkový rámeček po celé jeho ploše. Kufry se nejdříve předběžně polohují na motorku v součinnosti se zákazníkem a následně se usadí podle jeho přání. Po odsouhlasení se následně do kufrů vrtají díry pro úchyty a kufry se montují na motorku. Doba montáže pro oba boční kufry je cca tři hodiny.


Copyright (c) | Design by | Viktor Uksa | www.uksa.cz |